Spausdinti

Karjera

Jei Jūs norite realizuoti savo potencialą ir ieškote kompanijos, kuri palaiko inivacijų įdiegimą, skatina įvairius ir perspektyvius siekimus – peržiūrėkite galimybes daryti karjerą mūsų kompanijoje.

Šiandien UAB "STATEGA" – tai klestinti bendrovė, sėkmingas verslas, kuris padeda plėtoti laivų remontą ir laivų statybą. Mūsų tikslas – patraukti talentingus specialus, turinčius aukštą  potencialą. 

KOKIA GALI BŪTI JŪSŲ ATEITIS UAB „STATEGA“? KODĖL UAB „STATEGA“?

Yra daug priežasčių, dėl kurių žmonės ateina dirbti į UAB „statega“. Vieni vertina vadovaybės pagarbą, kiti – galimybę dirbti šiuolaikiškoje laivų statybos bendrovėje, o kai kas paprasčiausiai nori būti pačiu savimi ir jausti padėka UAB „Statega“ už gerą darbą.

PAGARBOS SKIRTUMAI

UAB „Statega“ vertina visus darbuotojus su jų individualiomis savybėmis ir palaiko tokią darbinę atmosferą, kurioje iš esmės gerbiama kiekvieno individualybė.

VERTINGAS APDOVANOJIMAS

Dėl darbuotojo stimuliavimo dirbti ir apdovanojimo už puikų darbą bendrobvėje, bendrovė išmoka konkurencijngą darbo užmokestį atsižvelgiant į situaciją rinkoje bei pramonės sektorių. UAB „Statega“ reguliariai išmoka savo darbuotojams darbo užmokestį, kuris konkuruoja su darbo užmokesčiu, kuris šiuo metu yra darbo rinkoje.

ŠVIETIMAS IR KVALIFIKACIJOS KĖLIMAS

UAB „Statega“ politikos tikslu yra stimuliuoti kiekvieno darbuotojo ir kolektyvo  individualumą su tikslu kelti kvalifikaciją ir tobulinti turimas žinias, siekiant teisingo požiūrio į darbą  ir atitinkamų poelgio normų, specialistams sudaromos palankios sąlygos kelti kvalifikaciją, kad jie galėtų kuo geriau atlikti savo pareigas, o taip pat plėtoti savo karjerą.

Laivų remontas

KOntaktai

UAB "Statega"

Adresas: Box 29, 15-as aukštas, Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipeda, Lietuva.
 
Tel./Faksas: +370 46 313 813
 
El-paštas: info@statega.lt